Budynek Aleja Wojska Polskiego 25

1. Od strony Katowic, Cieszyna (z drogi krajowej 81)
Jadąc ul. Katowicką z Katowic oraz ul. Kościuszki z Cieszyna na skrzyżowaniu drogi 81 relacji Pszczyna-Rybnik należy skręcić w kierunku Rybnika w ul. Męczenników Oświęcimskich.  Dalej jechać prosto mijając Dworzec PKS i skrzyżowanie z ul. Rybnicką. 150 m za skrzyżowaniem należy skręcić w prawo w Al. Wojska Polskiego. Na rondzie jechać prosto. Budynek Urzędu Miasta znajduje się ok. 200 m dalej po lewej stronie.

2. Od strony Rybnika
Jadąc prosto ul. Rybnicką należy  na światłach skręcić w prawo w Al. Armii Krajowej. Na kolejnych światłach skręcić w lewo w ul. Folwarecką. Po ok. 400 m należy odbić w lewą stronę w Al. Wojska Polskiego. Budynek Urzędu Miasta znajduje się w odległości ok. 100 m po prawej stronie.

3. Od strony Wodzisławia
Jadąc ul. Wodzisławską na rondzie należy skręcić trzecim zjazdem w Al. Niepodległości. Na następnym rondzie należy skręcić trzecim zjazdem w Al. Wojska Polskiego. Budynek Urzędu  Miasta znajduje się w odległości ok. 200 m po lewej stronie.

4. Od strony Jastrzębia
Jadąc Al. Jana Pawła II na światłach z ul. Armii Ludowej i Al. Zjednoczonej Europy należy jechać prosto, mijając po prawej stronie Castoramę i Sąd. Na rondzie zjechać drugim zjazdem w Al. Niepodległości. Na następnym rondzie zjechać trzecim zjazdem w Al. Wojska Polskiego. Budynek Urzędu Miasta znajduje się w odległości ok 200 m po lewej stronie.

Budynek Rynek 9

1. Od strony Katowic, Cieszyna (z drogi krajowej 81)
Jadąc z Katowic ul. Katowicką z drogi 81 należy skręcić na światłach w kierunku Rybnika w ul. Męczenników Oświęcimskich i zaraz w lewo w ul. Huloki, dojeżdżając do ronda jechać prosto. Dojeżdżając do drugiego ronda zjechać na drugim zjeździe w ul. Stodolną i za ok. 150 m skręcić w prawo w ul. Za Fosą. Na końcu ulicy skręcić w prawo w ul. Ogrodową i zaraz w lewo w ul. Łytkowskiego. Po przejechaniu ok. 50 m skręcić w prawo w ul. Bramkową. Budynek Urzędu Miasta znajduje się w odległości ok 200 m po lewej stronie (na wysokości parkingów po obu stronach ulicy).

Jadąc z Cieszyna ul. Kościuszki z drogi 81 należy skręcić na światłach w kierunku Rybnika na lewo na drodze relacji Rybnik-Pszczyna w ul. Męczenników Oświęcimskich i zaraz w lewo w ul. Huloki, dojeżdżając do ronda jechać prosto. Dojeżdżając do drugiego ronda zjechać na drugim zjeździe w ul. Stodolną i za ok. 150 m skręcić w prawo w ul. Za Fosą. Na końcu ulicy skręcić w prawo w ul. Ogrodową i zaraz w lewo w ul. Łytkowskiego. Po przejechaniu ok. 50 m skręcić w prawo w ul. Bramkową. Budynek Urzędu Miasta znajduje się w odległości ok. 200 m po lewej stronie (na wysokości parkingów po obu stronach ulicy).

2. Od strony Rybnika
Jadąc ul. Rybnicką należy minąć pierwsze skrzyżowanie a na drugim  należy skręcić w prawo w ul. Męczenników Oświęcimskich.Na następnym skrzyżowaniu należy pojechać prosto w ul. Ogrodową. Na pierwszym skrzyżowaniu (po ok. 200 m) należy skręcić w lewo w ul. Łytkowskiego. Po ok. 30 m na skrzyżowaniu skręcić w prawo w ul. Bramkową. Budynek Urzędu Miasta znajduje się w odległości ok. 200 m po lewej stronie (na wysokości parkingów po obu stronach ulicy)

3. Od strony Wodzisławia
Jadąc ul. Wodzisławską należy dojechać do ronda, drugim zjazdem wjechać w ul. Stodolną. Po przejechaniu ok. 150 m należy skręcić w lewo w ul. Za Fosą. Na końcu ulicy skręcić w prawo w ul. Ogrodową a następnie po przejechaniu ok. 30 m skręcić w lewo w ul. Łytkowskiego. Po przejechaniu ok. 50 m skręcić w prawo w ul. Bramkową. Budynek Urzędu Miasta znajduje się w odległości ok 200 m po lewej stronie (na wysokości parkingów po obu stronach ulicy)

4. Od strony Jastrzębia
Jadąc Al. Jana Pawła II na światłach z Al. Armii Ludowej i Al. Zjednoczonej Europy należy pojechać prosto mijając po prawej stronie Castoramę i Sąd. Na końcu Al. Jana Pawła II na rondzie skręcić w prawo pierwszym zjazdem w ul. Stodolną. Po przejechaniu ok. 150 m należy skręcić w lewo w ul.Za Fosą. Na końcu ulicy skręcamy w prawo w ul. Ogrodową a następnie po przejechaniu ok. 30 m należy skręcić w lewo w ul. Łytkowskiego. Po przejechaniu ok. 50 m należy skręcić w prawo  w ul. Bramkową. Budynek Urzędu Miasta znajduje się w odległości ok 200 m po lewej stronie (na wysokości parkingów po obu stronach ulicy)